fbpx

Otwórz się na nowe możliwości, dzięki znajomości angielskiego!

Nauka angielskiego przez Internet z nauczycielem to rozwiązanie, dzięki któremu opanujesz ten język w wygodny, elastyczny, a przede wszystkim skuteczny sposób. Nie trać czasu na stanie w korkach i szykowanie się na zajęcia – postaw na nowoczesną formę nauki języka angielskiego przez aplikację Zoom!

.

Szkoła angielskiego online Effective English

Elastyczność

Lekcje angielskiego online to możliwość nauki w elastycznych godzinach - niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz!

Brak wiążących umów

Nie zmuszamy Cię do rocznych umów. Masz możliwość wyboru pojedynczych, mniejszych lub większych pakietów lekcji.

Doświadczeniu lektorzy

W naszej szkole pracują wyłącznie doświadczeni lektorzy, którzy przygotują dla Ciebie indywidualny program nauczania.

Konkurencyjny koszt lekcji

Oferujemy atrakcyjne stawki za 60-minutowe lekcje języka angielskiego, posiadamy tańsze pakiety lekcji (np. 20 zajęć) z opcją rat 0%!

Wygodny system rezerwacji

Stworzyliśmy system, w którym zarezerwujesz lekcję w wygodnym kalendarzu. Dajemy także możliwość przełożenia lekcji w panelu!

Lekcje przez Internet

Zajęcia prowadzone są przez profesjonalną, intuicyjną i dającą wiele możliwości nauczania, bezpłatną aplikację Zoom.

Lekcje angielskiego z lektorem przez Internet?
To prostsze niż Ci się wydaje!

Masz problem z motywacją do nauki angielskiego lub czujesz, że samodzielnie nie jesteś w stanie zrobić spektakularnych postępów? Po co się męczyć?

Indywidualne lekcje angielskiego online z doświadczonym lektorem to wyjątkowo wygodny sposób na skuteczne opanowanie angielskiego we wszystkich jego obszarach: mówienia (speaking), rozumienia ze słuchu (listening), czytania (reading) i pisania (writing). 

Lekcje angielskiego online z lektorem to najkrótsza droga na kolejne poziomy znajomości tego języka. Wielu uczniów już po 3 miesiącach nauki jest w stanie komunikować się po angielsku – zaczynając całkowicie od początku!

Poznaj opinie studentów!

[trustindex no-registration=google]

Kilka słów o naszej szkole!

Nasza szkoła językowa to przestrzeń, w której Twoja bariera językowa szybko stopnieje! Miejsce, gdzie nasi doświadczeni lektorzy przekształcają proces nauki w niezapomnianą przygodę. Oferujemy lekcje online. Bez względu na to, gdzie jesteś, kiedykolwiek chcesz – otwieramy drzwi do świata pełnego nowych możliwości z językiem angielskim!

Nasza misja to inspiracja. Chcemy pobudzić Twoją ciekawość i pragnienie odkrywania, dzięki czemu język staje się narzędziem, a nie przeszkodą. Pragniemy rozbudzić Twoją pasję do nauki języka angielskiego, jak również pomożemy Ci w utrzymaniu systematyczności, która jest niezbędna do uzyskania efektów!

Nasz zespół doświadczonych lektorów z radością poprowadzi Cię na tę fascynującą podróż. Dołącz do nas i odkryj z nami piękno oraz możliwości, jakie daje znajomość angielskiego!

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Tak. Pierwsza próbna lekcja o długości 45 minut angielskiego jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca! Pozwala ona na poznaniu ucznia – poziomu znajomości języka angielskiego, celu nauki, jak również obszaru, który chce poprawić uczeń np. rozumienia ze słuchu. Pozwoli to na stworzenie indywidualnego programu nauczania.

KLIKNIJ TUTAJ, aby wypełnić formularz zgłoszeniowy. Koordynator skontaktuje się z Tobą telefonicznie w celu umówienia bezpłatnej lekcji próbnej.
Postawiliśmy na elastyczność. Tym samym uruchomiliśmy stronę, na której samodzielnie możesz wybrać odpowiadające Ci terminy lekcji!

Posiadamy system, w którym wygodnie wykupisz następne lekcje angielskiego – samodzielnie ustalisz terminy w kalendarzu nauczyciela i wybierzesz interesującą Cię ilosć lekcji/pakiet.

Płatności można dokonywać przez bramkę PayU, BLIK, kartą płatniczą lub przelewem tradycyjnym.

Tak. W naszej szkole pracują nauczyciele prowadzący uczniów na każdym poziomie znajomości języka angielskiego.

W celu realizacji zajęć z nauczycielem musisz posiadać dostęp do urządzenia stacjonarnego lub mobilnego (odradzamy jednak naukę na smartfonie). Pracujemy na aplikacji Zoom, którą możesz pobrać na swoje urządzenie KLIKAJĄC TUTAJ.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+503 180 730

(godz. 9:00 - 15:00)

koordynator@effective-english.pl

(odpowiedź w ciągu 24h)