fbpx

Otwórz się na nowe możliwości, dzięki znajomości angielskiego!

Nauka angielskiego przez Internet z nauczycielem to rozwiązanie, dzięki któremu opanujesz ten język w wygodny, elastyczny, a przede wszystkim skuteczny sposób. Nie trać czasu na stanie w korkach i szykowanie się na zajęcia – postaw na nowoczesną formę nauki języka angielskiego przez aplikację Zoom!

.

Dlaczego szkoła językowa Effective English?

Lekcje przez Internet

Nauka angielskiego przez Internet jest tak samo skuteczna, jak przy zajęciach stacjonarnych. Lekcje online to jednak wiele dodatkowych korzyści!

Doświadczeni lektorzy

W naszej szkole pracują wyłącznie doświadczeni w nauczaniu lektorzy, którzy przygotują dla Ciebie indywidualną ścieżkę rozwoju w języku angielskim!

Elastyczność i wygoda

Ucz się z dowolnego miejsca i w wybranych przez siebie godzinach. Indywidualne lekcje angielskiego przez Internet w Effective English to niezwykle elastyczne rozwiązanie!

Lekcje przez Internet?
To prostsze niż Ci się wydaje!

Masz problem z motywacją do nauki angielskiego lub czujesz, że samodzielnie nie jesteś w stanie zrobić spektakularnych postępów? Po co się męczyć?

Indywidualne lekcje angielskiego z doświadczonym lektorem to wyjątkowo wygodny sposób na skuteczne opanowanie angielskiego we wszystkich obszarach: mówienia (speaking), rozumienia ze słuchu (listening), czytania (reading) i pisania (writing). 

Lekcje angielskiego online z lektorem to najkrótsza droga na kolejne poziomy znajomości tego języka. Wielu uczniów już po 3 miesiącach nauki jest w stanie komunikować się po angielsku – zaczynając całkowicie od początku!

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Tak. Pierwsza próbna lekcja o długości 45 minut angielskiego jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca!

KLIKNIJ TUTAJ, aby wypełnić formularz zgłoszeniowy. Koordynator skontaktuje się z Tobą telefonicznie w celu umówienia bezpłatnej lekcji próbnej.
Postawiliśmy na elastyczność. Tym samym uruchomiliśmy stronę, na której samodzielnie możesz wybrać odpowiadające Ci terminy lekcji!

Posiadamy system, w którym wygodnie wykupisz następne lekcje angielskiego – samodzielnie ustalisz terminy w kalendarzu nauczyciela i wybierzesz interesującą Cię ilosć lekcji/pakiet.

Płatności można dokonywać przez bramkę PayU, BLIK, kartą płatniczą lub przelewem tradycyjnym.

Tak. W naszej szkole pracują nauczyciele prowadzący uczniów na każdym poziomie znajomości języka angielskiego.

W celu realizacji zajęć z nauczycielem musisz posiadać dostęp do urządzenia stacjonarnego lub mobilnego (odradzamy jednak naukę na smartfonie). Pracujemy na aplikacji Zoom, którą możesz pobrać na swoje urządzenie KLIKAJĄC TUTAJ.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+518 807 340

(godz. 9:00 - 15:00)

kontakt@effective-english.pl

(odpowiedź w ciągu 24h)